Ubytování

Interiér Penzionu MAXPřipravili jsme pro vás 9 hezkých a kvalitně vybavených pokojů, kde pět pokojů je dvoulůžkových, 2 jsou čtyřlůžkové s přistýlkami a dva jednolůžkové. Plně vybavené kuch. linky jsou k dispozici v apartmánech, v patře i ve vinném sklípku. K vaší pohodě jistě přispěje i příjemné zahradní posezení.

Všechny pokoje mají prostorné sociální zařízení se sprchovým koutem, WC a umyvadlem. Na chodbičce každého pokoje je velká vestavěná skříň se zabudovanou lednicí a odkládacím panelem. Pokoje jsou vybaveny kvalitní televizí, rádiem, budíkem, DVD, CD přehrávačem a připojením k internetu (zdarma). Jižní pokoje jsou vybaveny klimatizací.

Pohoda spánku především

Od sezóny 2019 jsme pro vás připravili zcela nové kvalitní postele s komfortními matracemi hotelového typu. Na doporučení profesionálních odborníků jsme pro Vás vybrali oddělitelná dvoulůžka vybavená kvalitním lamelovým roštem a vysokou zdravotní matrací. Dokonalý komfort a relaxaci ve spánku nám k naší radosti potvrdili již mnozí z našich spokojených zákazníků. Dle návrhu bytového designera jsou velké pokoje vybaveny moderními tapetami a kvalitním nábytkem.

Pro zpříjemnění pobytu Vám ráno připravíme bohatou snídani a večer zapůjčíme DVD filmy a společenské hry. K Vaší pohodě přispěje jistě taktéž zahradní posezení s možností grilování. Přejeme Vám příjemný pobyt.

Kde nás najdete